1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Hrdinové / Struktury
  4. Hrdinové

Hrdinové

Shrnutí

Karetní hra Artifact představuje široké množství hrdinů. Každý hrdina má vlastní set umění (skillů) a specifický styl hraní.

Hrdinova je hráčovo nejsilnější karta ve hře, z toho důvodu můžete mít maximálně 5 hrdinů v balíku (decku). Momentálně 44 hrdinů tvoří více než 280 karet které budou vydané spolu se základní verzí hry. V Artifactu je každý hrdina zařazen do jedné z následujících kategorií: Černá, Modrá, Zelená a Červená.

„Obecně řečeno, červená kategorie označuje silnější hrdiny se slabšími schopnostmi, u modré je to naopak – slabší hrdinové se silnými schopnostmi. Zelená nabízí různé vylepšení schopností, creepů atd; černá kategorie má spoustu možností jak zlepšit pohyblivost, přímé poškození nepřátel a další.

Anatomie herních karet

Karta hrdiny má unikátní barvu (Červenou, Modrou, Zelenou a Černou), která určuje jaké umění (skill) můžete s tímto hrdinou použít.

Karta hrdiny má tři oddělené sloty pro předměty na horním okraji karty – Zbraň, Brnění a Zdraví. Hrdina může mít jeden předmět v každém ze tří slotů, každý udělující unikátní benefit. Někteří hrdinové mají vrozené schopnosti, ty indikuje ikonka na levém spodním okraji karty. Tyto schopnosti můžou být aktivní nebo reaktivní (působiví). Primární atribut hrdiny naleznete na spodní části karty, podobně jako v horní části karty, sloty zobrazují Damage, Brnění a Zdraví.

Mechanika

V balíčku karet (decku) musí být 5 karet hrdinů. Kouzla (spelly) můžete použít pouze pokud hrdina a spell mají stejnou barvu. Hrdinové se do hry dostávají ve stejném pořadí jako jsou umístění v balíčku karet (decku). První tři se dostanou do odpovídajících linek. Čtvrté se do hry dostane během první deployment phase, páte v druhé deployment phase.

Pokud hrdina zemře, vrací se do Fontány kde čeká 2 kola než je znovu nasazen do hry.

Dota 2

Primární atributy hrdinů z Dota 2 nekorespondují s atributy hrdinů ve hře Artifact.

Články

Pomohl Vám tento článek? Ano Ne